Сучасна чорна люстра Waterlines у двох розмірах

- В наличии
- Код: H33L BK
2 925 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нова серія підвісних LED люстр Waterlines представлена у двох розмірах корпусу (довжиною 100 та 120 см) та чотирьох кольорах металу (золотий, хром, білий та чорний). Люстра має три режими освітлення: нейтральне, тепле та холодне світло. Потужність в залежності від довжини: 100 см - 53 Вт (26 Вт тепле та холодне світло) 120 см - 60 Вт (30 Вт тепле та холодне світло)
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Длина | 100 см |
| Основные атрибуты | |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 120 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Мощность, Вт | 53Вт |
| Розмір монтажної планки | 22 см |
| Розмір стельової основи | 22х6х3 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | H 33L BK |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 5 |
- Цена: 2 925 ₴








