Підвісний світильник з янтарним плафоном у 3-х розмірах

- Нет в наличии
- Код: 0207
1 475 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник в металевому корпусі кольору латунь із скляним янтарним плафоном. Модель доступна у 3-х розмірах плафона: 20, 25 та 30 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Діаметр плафону | 25 см |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Цвет плафона | Янтарний |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 120 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
- Цена: 1 475 ₴









