Кругла чорна люстра LOUISA на 9 плафонів

- Нет в наличии
- Код: S17/9 BK
6 095 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія круглих підвісних люстр LOUISA на 9 та 12 білих матових плафонів у двох кольорах корпусу: чорний та латунь. Діаметр люстри загальний - 75 см, діаметр внутрішнього кільця - 50 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 9 |
| Максимальная высота | 105 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х3 см |
| Серия | S 17 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 6 095 ₴






