Настінний латунний світильник Mila Wall

- В наличии
- Код: W078/1
1 935 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінний дизайнерський світильник Mila Wall у металевому корпусі кольору латунь.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Длина | 42 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 7 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 13х7 см |
| Серия | AA 355 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 20 |
- Цена: 1 935 ₴








