Світильник ZAKRIS 2 у чорному корпусі в стилі модерн

- В наличии
- Код: MJ95/1000 BK
5 815 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нова колекція сучасних підвісних світильників ZAKRIS у стилі модерн. Ця серія світильників у чорному металевому корпусі представлена у двох варіантах з різною довжиною корпусу (75 та 98 см) та різним вигином. Світильник ZAKRIS 2 має довжину корпусу 98 см та ширину 11 см. Є можливість регулювати загальну висоту світильника від 108 до 200 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 200 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 108 см |
| Мощность, Вт | 2 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х6 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | MJ 95 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 11 |
- Цена: 5 815 ₴






