Світильник ZAKRIS 1 у чорному корпусі в стилі модерн

- Нет в наличии
- Код: MJ95/800 BK
4 775 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нова колекція сучасних підвісних світильників ZAKRIS у стилі модерн. Ця серія світильників у чорному металевому корпусі представлена у двох варіантах з різною довжиною корпусу (75 та 98 см) та різним вигином. Світильник ZAKRIS 1 має довжину корпусу 75 см та ширину 22 см. Є можливість регулювати загальну висоту світильника від 85 до 175 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 75 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 175 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 85 см |
| Мощность, Вт | 2 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х6 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | MJ 95 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 22 |
- Цена: 4 775 ₴







