Люстра Hayes Round на 6 плафонів у латунному корпусі

- В наличии
- Код: GC19/6 AB
5 155 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нова колекція сучасних підвісних плафонних люстр Hayes Round у латунному металевому корпусі представлена на 6 та 8 білих матових плафонів. Завдяки своїй простоті й елегантності, ці люстри прекрасно доповнюють сучасний інтер'єр будь-якого приміщення. Діаметр загальний 85 см, діаметр внутрішнього кільця - 55 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 85 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 6 |
| Максимальная высота | 85 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 65 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х2 см |
| Серия | GC 19 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 85 |
- Цена: 5 155 ₴








