Дизайнерська чорна LED люстра з 2 білими плафонами

- Нет в наличии
- Код: MJ102-1000 BK
4 875 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайнерська LED люстра з двома білими матовими плафонами (діаметр 12 см) у чорному каркасі. Довжина люстри 100 см. Люстра має три світлових режими: нейтральний, теплий, холодний. Потужність 56 Вт (28 Вт тепле та холодне світло) Є можливість регулювати висоту від 25 до 160 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 100 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 2 |
| Максимальная высота | 160 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 25 см |
| Мощность, Вт | 56 w |
| Розмір монтажної планки | 23 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 60х6х3 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 21 |
- Цена: 4 875 ₴










