Стельова люстра на 6 плафонів в білому корпусі

- В наличии
- Код: 2005/6 WT+BK
3 295 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мінімалістична стельова люстра на 6 плафонів в корпусі метал білого кольору із графітовими скляними плафонами.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 60 |
| Длина | 65 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет плафона | Графіт |
| Цвет фурнитуры | Черный |
| Количество ламп | 6 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х2,5 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 65 |
- Цена: 3 295 ₴






