Світильник TUBES у блому корпусі в стилі модерн

- В наличии
- Код: MJ102/3 GD+WT
7 025 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нова колекція сучасних підвісних світильників TUBES у стилі модерн із регулюючим механізмом. Ця серія світильників представлена у двох кольорах корпусу: чорний та білий + фурнітура рожеве золото. Є можливість регулювати загальну висоту світильника від 55 до 261 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет фурнитуры | Розовое золото |
| Максимальная высота | 261 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 55 см |
| Мощность, Вт | 6 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | MJ 102/3 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
- Цена: 7 025 ₴










