Підвіс CADIS із білим мармуром в стилі Ар-деко

- Нет в наличии
- Код: SC6/1 WT
4 945 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Надзвичайна колекція підвісних світильників CADIS у стилі Ар-деко. Ці світильники вражають своїм дизайном: вони складаються із металевого латунного корпусу та мармурової фурнітури. Дуже витончений зовнішній вигляд, мінімалістичний і разом з тим виглядають як вінтажні сучасні світильники. Ці підвісні світильники, виготовлені з металу в кольорі латунь та мармурової фурнітури, стануть чудовим доповненням для більшості інтер'єрів. Є можливість регулювати загальну висоту світильника від 35 до 175 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Цвет фурнитуры | Белый |
| Максимальная высота | 175 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 15 |
- Цена: 4 945 ₴










