Кришталева люстра LAURA ASHLEY у двох розмірах

-25%
- В наличии
- Код: MJ98 CH
16 475 ₴
12 356,20 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кришталева кругла люстра із металевим корпусом в кольорі хром у двох розмірах, діаметром 50 та 60 см.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 6 |
| Максимальная высота | 95 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 55 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 12х4 см |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | E14 |
- Цена: 12 356,20 ₴






