Настінне бра LAGUNA у чорному корпусі

- Нет в наличии
- Код: W091-310
2 275 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінне бра LAGUNA у чорному металевому корпусі із дерев’яною фурнітурою. Довжина корпусу - 32 см. Завдяки рухомому механізму на корпусі Ви можете виставити бра: вертикально, горизонтально та під певним кутом. Бра має 3 режими освітлення, потужність 5 Вт.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 10 см |
| Длина | 32 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет фурнитуры | Дерево |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 6 |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х5 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | W 086 led |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 4 |
- Цена: 2 275 ₴










