Настінне бра MARK у чорному корпусі

- Нет в наличии
- Код: W090-300 CF+GD
2 195 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінне бра MARK у чорному металевому корпусі із фурнітурою латунь. Довжина корпусу - 29 см. Завдяки рухомому механізму на корпусі Ви можете виставити бра: вертикально, горизонтально та під певним кутом. Бра має 3 режими освітлення, потужність 8 Вт.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 10 см |
| Длина | 29 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет фурнитуры | латунь |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 8 |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х3,5 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | W 086 led |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 4 |
- Цена: 2 195 ₴










