Люстра HOLLY на 12 плафонів у білому корпусі

- Нет в наличии
- Код: S016/12 WT+WT
5 735 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колекція люстр HOLLY на 12 білих матових плафонів у двох кольорах корпусу: білий та хром. Завдяки своїй простоті й елегантності, ці підвісні люстри прекрасно доповнюють інтер'єр будь-якого приміщення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество ламп | 12 |
| Максимальная высота | 110 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серия | S 28G/4 |
| Тип крепежа | Монтажна планка та трос |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 25 |
- Цена: 5 735 ₴







