Настінний чорний бра Infinity у 2-х розмірах

-10%
- В наличии
- Код: WM36/800
2 255 ₴
2 029,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінний чорний бра у 2-х розмірах довжини: 80 та 100 см. Ширина 13 см. Однією з переваг цього світильника є можливість кріплення як в горизонтальному, так і у вертикальному положенні. Світильник має нейтральне денне світло.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Длина | 80 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 21 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 13 |
- Цена: 2 029,50 ₴









