Чорний настінний світильник з гнучким неоном

- В наличии
- Код: WG27 BK
1 905 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінний світильник у металевому корпусі в двох кольорах: латунь або чорний. Металевий корпус в поєднанні із силіконовим розсіювачем світлової неонової частини надають цій моделі особливої витонченості та шарму. Однією з переваг даної моделі бра є можливість кріплення будь-якою стороною. Ця модель бра стане чудовим доповненням як вітальні чи спальні так і навіть ванної кімнати.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 9 см |
| Длина | 45 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Силікон |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 14 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Світлова температура | 3500К |
| Серия | JU 22 BK |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 25 |
- Цена: 1 905 ₴






