Вражаючий стіновий світильник MODERN FLORAL ARCH на 3 плафони

-25%
- В наличии
- Код: C18B/3 AB
2 455 ₴
1 841,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нова вражаюча колекція світильників MODERN FLORAL ARCH у металевому корпусі кольору латунь в поєднанні із білими матовими плафонами форми квіткового бутона. До цієї серії входять: підвісна люстра на 3 плафони, підвісна люстра на 5 плафонів, стіновий світильник на 3 плафони. Особливістю цього світильника є різноманітні можливості його монтажу: дугою вниз чи вгору на стіні або ж навіть як пристельовий світильник.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 27 |
| Длина | 38 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 10х13 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серия | C 18 AB |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 13 |
- Цена: 1 841,25 ₴









