Вражаюча люстра MODERN FLORAL ARCH на 4 плафони

-25%
- В наличии
- Код: C18D/4 AB
3 615 ₴
2 711,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нова вражаюча колекція світильників MODERN FLORAL ARCH у металевому корпусі кольору латунь в поєднанні із білими матовими плафонами форми квіткового бутона. До цієї серії входять: підвісна люстра на 3 плафони, підвісна люстра на 4 плафони, стіновий світильник на 3 плафони.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 40 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 4 |
| Максимальная высота | 130 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 10х13 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серия | C 18 AB |
| Тип крепежа | Монтажна планка та трос |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 13 |
- Цена: 2 711,25 ₴






