Бра видовжене декоративні листочки в сатиновому корпусі

- Нет в наличии
- Код: WB5057 SN
3 365 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія видовжених бра декоративні листочки в двох кольорах корпусу: золото та сатин. Бра задекороване декоративним прозорим підвісом. Довжина корпусу бра - 56 см. Ззагальна довжина - 84 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 10 см |
| Длина | 84 |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір стельової основи | 15х11х10 см |
| Серия | WB 5057 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 15 |
- Цена: 3 365 ₴







