Світлодіодна біла підвісна люстра

- Нет в наличии
- Код: 902-500 WT
3 195 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайнерська LED люстра у білому каркасі. Діаметр люстри 50 см. Люстра має три світлових режими: нейтральний, теплий, холодний. Є можливість регулювати висоту від 20 до 130 см. Потужність 66 Вт (33 Вт тепле та холодне світло).
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Максимальная высота | 130 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Мощность, Вт | 66 w |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 50 |
- Цена: 3 195 ₴









