Кришталева кругла люстра із сріблом Ø 60 см

- Нет в наличии
- Код: MJ99-600 CH
14 115 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кришталева кругла модель люстри із металевим корпусом в кольорі хром представлена у двох розмірах, діаметром 60 та 80 см. Акцентні скляні пластини мають розмір 35х4,5 см. А завдяки регулюючому механізму на патронах, ви можете налаштувати напрямок світла відповідно до потреб вашого простору. Це додає люстрі не тільки функціональності, але й дозволяє створювати різні світлові акценти, підкреслюючи особливості інтер’єру. Така універсальність робить цю модель чудовим вибором для просторів із високими або середніми стелями, де потрібно поєднати стиль та практичність. Комплектація люстри складається із двох коробок (в одній - корпус, в іншій - скляні пластини).
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 6 |
| Максимальная высота | 90 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 12х4 см |
| Серия | MJ 99 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | E14 |
- Цена: 14 115 ₴










