Настінний LED світильник білий з чорним

- В наличии
- Код: WM30-800 BK
2 255 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасний настінний світлодіодний світильник у поєднанні 2-х кольорів: білого та чорного. Довжина: 80 см. Ширина 12 см. Однією з переваг цього світильника є можливість кріплення під будь-яким потрібним кутом. Світильник має вбудовані світлодіоди з нейтральним денним світлом.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 9 см |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Чёрно-белый |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 18 |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Розмір стельової основи | 9х8 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 12 |
- Цена: 2 255 ₴








