Настінний латунний світильник Сomfort у 3-х розмірах

- В наличии
- Код: WM23 AB
2 465 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінний латунний світильник Сomfort у 3-х розмірах довжини: 60, 80, 100 см. Ширина 15 см. Однією з переваг цього світильника є можливість кріплення як в горизонтальному, так і у вертикальному положенні. Світильник має нейтральне денне світло.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 6 см |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 9 |
| Розмір монтажної планки | 17 см |
| Розмір стельової основи | 17х6 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | WM 23 |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 15 |
- Цена: 2 465 ₴










