Люстра дизайнерська на 5 світлових блоків

-25%
- В наличии
- Код: S011/5 CH
8 095 ₴
6 071,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна підвісна LED люстра у металевому корпусі кольору хром. У люстрі вбудовані світлодіоди на 3 колірних режими (тепле, нейтральне денне, холодне). Модель представлена у двох варіантах: 3 світлових блоки, потужністю 22 Вт 5 світлових блоків, потужністю 37 Вт
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 70 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Максимальная высота | 55 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 25 см |
| Мощность, Вт | 37 w |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | S 011 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 70 |
- Цена: 6 071,25 ₴









