Сучасна підвісна LED люстра із закрученим каркасом

- Нет в наличии
- Код: 903-450 BK
2 795 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна підвісна LED люстра у металевому корпусі чорного кольору. Вбудовані світлодіоди на 3 колірних режими (тепле, нейтральне денне, холодне). Потужність 55 Вт (28 Вт тепле та холодне світло)
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 54 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 130 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Мощность, Вт | 55 w |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 47 |
- Цена: 2 795 ₴









