LED люстра на три кільця у золотому каркасі

- Нет в наличии
- Код: G68АВ
5 795 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
LED люстра на три кільця у золотому каркасі представлена у двох розмірах кілець: 60+40+20 см, потужність 107 Вт (51 Вт тепле та холодне світло) 80+60+40 см, потужність 152 Вт ( 73 Вт тепле та холодне світло) Люстра має три світлових режими, що вмикаються послідовно: нейтральний, теплий, холодний. Особливістю даної моделі є можливість регулювати висоту та виставляти бажане положення кілець. Вони можуть розміщуватись як горизонтально одне відносно одного, так і під різними кутами нахилу, створюючи свою унікальну світлову композицію.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Диаметр | 60+40+20 см |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Максимальная высота | 170 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 15 см |
| Мощность, Вт | 107 |
| Розмір монтажної планки | 23 см |
| Розмір стельової основи | 25х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | G 68 |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Ширина | 60 |
- Цена: 5 795 ₴







