Світильник в стилі Лофт у чорному корпусі на 5 плафонів

- Нет в наличии
- Код: 12056/5 AM
3 475 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світильник для інтер’єрів в сучасному стилі Loft. Діаметр 50 см. Корпус метал чорного кольору з фурнітурою сатин Плафони — янтарне скло.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Янтарний |
| Цвет фурнитуры | Сатин |
| Максимальная высота | 130 см |
| Минимальная высота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 28 см |
| Розмір плафона | 18х10 см |
| Розмір стельової основи | 40х3 см |
| Серия | 8175/1 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50 |
- Цена: 3 475 ₴





