Чорна люстра-дуга на 9 білих плафонів

-25%
- В наличии
- Код: MJ80/9 BK
8 085 ₴
6 063,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна модель підвісної люстри виконана у чорному металевому корпусі із білими матовими плафонами (діаметр плафона - 10 см). Висота люстри регулюється від 75 до 105 см. Довжина металевого корпусу - 120 см. Ця модель люстри представлена у комплектації 7 та 9 плафонів і у двох кольорах корпусу: чорний та латунь.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 120 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 9 |
| Максимальная высота | 75 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 105 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 15х2 см |
| Серия | MJ 80 AB |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | G9 |
- Цена: 6 063,75 ₴







