Кришталевий настінний світильник у золотому каркасі

- В наличии
- Код: WS152/2
2 995 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кришталевий настінний світильник у золотому каркасі з скляними прозорими пластинами. Довжина каркасу 15 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Длина | 36 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Количество ламп | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 22 см |
| Розмір стельової основи | 22х9х2 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 24 |
- Цена: 2 995 ₴






