Видовжена дизайнерська люстра в чорному корпусі

- В наличии
- Код: MJ87/4
4 345 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна модель підвісної люстри виконана у чорному металевому корпусі із латунною фурнітурою та з білими матовими плафонами (діаметр плафона - 10 см). Висота люстри регулюється від 50 до 75 см. Довжина металевого корпусу - 135 см, ширина - 20 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 135 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет фурнитуры | латунь |
| Количество ламп | 4 |
| Максимальная высота | 50 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 75 см |
| Розмір монтажної планки | 7 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х7 см |
| Серия | MJ 87 |
| Тип крепежа | Монтажна планка та трос |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 20 |
- Цена: 4 345 ₴








