Підвісний мінімалістичний світильник в геометричних формах

- Нет в наличии
- Код: MD2009-3+1
3 995 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний мінімалістичний світильник в геометричних формах на 3 білих матових плафони кулі та один металевий конусний плафон
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 2 |
| Высота | 50 |
| Длина | 140 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 4 |
| Максимальная высота | 60 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 6 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір упаковки | 121х25х24 см |
| Тип крепежа | Металевий трос |
| Цоколь | E27 |
- Цена: 3 995 ₴








