Світильнк 2 в 1 в корпусі кольору латунь

- Нет в наличии
- Код: C8464/E27 AB
1 445 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світильнк 2 в 1 в корпусі кольору латунь Особливість: може слугувати як настінний світильник, так і стельовий Доступний на 2 і 3 регулюючих споти
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 20 см |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 12х12 см |
| Розмір плафона | 12х6 см |
| Серия | C 8464 |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 15 |
- Цена: 1 445 ₴







