Сучасна підвісна LED люстра на 2 кільця у латунному каркасі

- В наличии
- Код: M2702-800+600 AB
11 705 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна підвісна LED люстра у металевому корпусі кольору латунь із двома світловими кільцями 60 та 80 см. Кільця регулюються та трасформуються завдяки тросам. Висота корпусу кільця - 7 см. Вбудовані світлодіоди на 3 колірних режими (тепле, нейтральне денне, холодне). Потужність 102 Вт (52 Вт тепле та холодне світло)
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Диаметр кольца | 60+80 см |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 170 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 11 см |
| Мощность, Вт | 102 w |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Розмір стельової основи | 20х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | M 2702 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
- Цена: 11 705 ₴







