Настінний чорний LED світильник у 2-х розмірах

- В наличии
- Код: WM32/600
1 915 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасний настінний світлодіодний чорний світильник у 2-х розмірах довжини: 60 та 100см. Ширина 15 см. Однією з переваг цього світильника є можливість кріплення як в горизонтальному, так і у вертикальному положенні. Світильник має вбудовані світлодіоди з нейтральним денним світлом.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 6 см |
| Длина | 60 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 12 |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір стельової основи | 9х4 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 15 |
- Цена: 1 915 ₴








