Лінійний підвісний LED світильник SCREW у чорному корпусі в 2-х розмірах

- Нет в наличии
- Код: H20L BK
3 645 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лінійний підвісний LED світильник SCREW у чорному корпусі в двох розмірах (довжинах корпусу): 100 та 120 см. Розмір світлового корпусу: 100х15х12 см або 120х15х12 см Світильник має 3 режими освітлення. Потужність, в залежності від довжини корпусу: 48 Вт (24 Вт тепле та холодне світло) 60 Вт (30 Вт тепле та холодне світло)
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 120 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 105 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Мощность, Вт | 48 w |
| Розмір монтажної планки | 25 см |
| Розмір стельової основи | 25х6х3 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | H 20L |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 4 |
- Цена: 3 645 ₴








