Настінний чорний LED світильник в стилі модерн

- В наличии
- Код: WM28/600
1 915 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасний настінний світлодіодний чорний світильник у металевому корпусі довжиною 60 см. Ширина 13 см, відступ від стіни - 16 см. Світильник має вбудовані світлодіоди з нейтральним денним світлом.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 16 см |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 13 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 13 |
- Цена: 1 915 ₴








