Закручена LED люстра у латунному корпусі в 2-х розмірах

- Нет в наличии
- Код: H22L AB
3 895 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Закручена LED люстра у скандинавському стилі. Корпус люстри виконано із металу в кольорі латунь. Ця модель є в 2-х розмірах (довжинах корпусу): 100 та 120 см. Люстра має 3 режими освітлення. Потужність, в залежності від довжини корпусу: 57 Вт (29 Вт тепле та холодне світло) 66 Вт (33 Вт тепле та холодне світло) Ця модель люстри представлена у 2-х кольорах корпусу: чорний та латунь.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 100 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 125 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Мощность, Вт | 66 w |
| Розмір монтажної планки | 45 см |
| Розмір стельової основи | 45х5х3 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | H 22L |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 19 |
- Цена: 3 895 ₴








