Стельова люстра на 8 плафонів в стилі Loft

-25%
- В наличии
- Код: MJ79/8
9 215 ₴
6 911,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасний вигляд люстрі надає її неординарний дизайн, трубки різної довжини 40/30/20 см із прозорими плафонами з чорним металевим корпусом чудово доповнює сатинова фурнітура. Цоколь Е27 на 8 ламп (поміщається лампочка 7 вт). Особливістю даної люстри є її конструкція, яка на етапі складання та монтажу може мати різні форми в залежності від розміщення трубок. У наших фото Ви знайдете три варіанти складання даної моделі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 85 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет фурнитуры | Сатин |
| Количество ламп | 8 |
| Максимальная высота | 135 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 95 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х2 см |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 85 |
- Цена: 6 911,25 ₴










