Підвісний світильник у стилі хай-тек

- В наличии
- Код: DE2C/1 LED
2 475 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодний підвісний світильник у стилі хай-тек у чорному корпусі. Кільця діаметром 18 та 10 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Форма | Кольцо |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 23 |
| Длина | 18 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 200 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Акрил и силикон |
| Минимальная высота | 30 см |
| Мощность, Вт | 9 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | j 207 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
- Цена: 2 475 ₴








