Підвіс в хромовому корпусі із графітовим плафоном

- Нет в наличии
- Код: MG90 CH+GR
2 575 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Надзвичайна колекція підвісних світильників, які мають металевий корпус та скляний плафон м'ятої форми (20 см). Ця серія світильників представлена у двох кольорах корпусу: хром та латунь. Є можливість регулювати загальну висоту світильника.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Хром |
| Цвет плафона | Графіт |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 185 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 20 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серия | MG 90 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20 |
- Цена: 2 575 ₴






