Підвіс в латунному корпусі із прозорим квадратним плафоном

-10%
- В наличии
- Код: MJ89 GD
2 625 ₴
2 362,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Надзвичайна колекція підвісних світильників, які мають металевий корпус та прозорий плафон квадратної форми (18х18 см). Ця серія світильників представлена у двох кольорах корпусу: хром та латунь. Є можливість регулювати загальну висоту світильника.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 185 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 18х18 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серия | MJ 89 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 18 |
- Цена: 2 362,50 ₴







