Сучасна латунна люстра з білими плафоном на 6 ламп

- Нет в наличии
- Код: MJ89/6 АВ+WT
5 345 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна люстра з білими матовими плафоном у металевому корпусі кольору латунь. Модель доступна на 6 та 8 плафонів. Особливістю даної моделі люсти є можливість змінювати положення плафонів (вгору або вниз) при її складнні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 70 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 6 |
| Максимальная высота | 50 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Серия | MJ 89 AB |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 70 |
- Цена: 5 345 ₴





