Скандинавська LED люстра у золотому корпусі в 2-х розмірах

- Нет в наличии
- Код: H24L-1000 AB
4 545 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Скандинавська LED люстра у золотому корпусі в 2-х розмірах (довжинах корпусу): 100 та 120 см. Розмір світлового корпусу: 100х19х19 см або 120х23х23 см Люстра має 3 режими освітлення. Потужність, в залежності від довжини корпусу: 69 Вт (35 Вт тепле та холодне світло) 76 Вт (38 Вт тепле та холодне світло) Ця модель люстри представлена у 3-х кольорах корпусу: чорний, білий та золото.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 100 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Максимальная высота | 120 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 25 см |
| Мощность, Вт | 69 w |
| Розмір монтажної планки | 45 см |
| Розмір стельової основи | 45х6х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | H 24L |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 19 |
- Цена: 4 545 ₴








