Скандинавська LED люстра у білому корпусі в 2-х розмірах

- Нет в наличии
- Код: H24L WT
4 445 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Скандинавська LED люстра у белом корпусі в 2-х розмірах (довжинах корпусу): 100 та 120 см. Розмір світлового корпусу: 100х19х19 см або 120х23х23 см Люстра має 3 режими освітлення. Потужність, в залежності від довжини корпусу: 69 Вт (35 Вт тепле та холодне світло) 76 Вт (38 Вт тепле та холодне світло) Ця модель люстри представлена у 3-х кольорах корпусу: чорний, білий та золото.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 120 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Максимальная высота | 120 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 25 см |
| Мощность, Вт | 69 w |
| Розмір монтажної планки | 45 см |
| Розмір стельової основи | 45х6х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | H 24L |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 23 |
- Цена: 4 445 ₴






