Лінійний чорний мінімалістичний LED світильник

- Нет в наличии
- Код: H32L-1000 BK
3 295 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лінійний чорний мінімалістичний LED світильник у двох довжинах корпусу: 100 та 120 см. Розмір світлової лінії: 100х4х4 см (або 120х4х4 см) Світильник має 3 режими освітлення, потужність 14 Вт (7 Вт тепле та холодне світло)
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 100 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет фурнитуры | Дерево |
| Максимальная высота | 115 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 10 см |
| Мощность, Вт | 14 w |
| Розмір монтажної планки | 45 см |
| Розмір стельової основи | 45х6х2,5 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | H 32 |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 4 |
- Цена: 3 295 ₴








