Підвіс Gleam із чорним мармуровим плафоном в стилі Ар-деко

- В наличии
- Код: SC1/1 Black
2 605 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Надзвичайна колекція підвісних світильників Із мармуровими плафонами у стилі Ар-деко. Дуже витончений зовнішній вигляд, мінімалістичний і разом з тим виглядає як вінтажний сучасний світильник. Ця колекція світильників має прості та мінімалістичні лінії, що є найкращим аспект дизайну. Циліндричні сучасні підвісні світильники, виготовлені з металу в кольорі латунь та мармурової фурнітури, стануть чудовим доповненням для більшості інтер'єрів. Ця серія світильників представлена у трьох кольорах плафона: білий, чорний та зелений мармур. Є можливість регулювати загальну висоту світильника. Висота корпусу - 37 см, ширина - 6 см. Лампочка в комплекті.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Цвет фурнитуры | Черный |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 170 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 37х6 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серия | SC 1/1 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Цоколь | E27 |
- Цена: 2 605 ₴








