Підвісний світильник Planet pendant ensemble в стилі модерн d20 см

-15%
- В наличии
- Код: MJ81-200
3 195 ₴
2 715,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Надзвичайна колекція підвісних світильників Planet pendant ensemble у стилі модерн. Ця колекція світильників є ідеальним центральним елементом для віталень, їдалень, коридорів або навіть ванних кімнат. Скляний плафон з незвичними узорами чудово поєднується із металевим корпусом кольору латунь. У продажі є два види світильників з даної колекції, а саме діаметром 15 см та 20 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 170 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 20 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серия | MJ 81 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20 |
- Цена: 2 715,75 ₴










