Інноваційний настінний світильник у 2-х розмірах

-15%
- В наличии
- Код: WM24/600
2 455 ₴
2 086,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інноваційний настінний світильник у 2-х розмірах: 80 та 100 см (довжина неону 60 см і 80 см). Однією з переваг цього світильника є можливість кріплення як в горизонтальному, так і у вертикальному положенні, створюючи необхідні форми та розміри. Світильник має нейтральне денне світло і кріпиться в двох точках за допомогою монтажної планки.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 7 см |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 11 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | JU 22 BK |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
- Цена: 2 086,75 ₴








