Настінний світильник із акриловими намистинами в чорниму корпусі

-20%
- В наличии
- Код: WFZ1/10
5 675 ₴
4 540 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінний світильник із акриловими намистинами в чорниму металевому корпусі, довжиною 57 ми. Ширина 31 см. Цікавий дизайн в стилі арт-деко доповнюють високоякісні матеріали, білі матові акрилові кульки-намистини додають особливого шарму цьому світильнику.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 4 см |
| Длина | 57 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 13 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 13х4 см |
| Світлова температура | 3500К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 31 |
- Цена: 4 540 ₴






